Dom położony w cichej okolicy, w odległości 150 m od ładnej plaży nad Zalewem Wiślanym, 800 m od Zatoki Gdańskiej i 800 m od centrum. Idealne miejsce dla miłośników windsurfingu i wędkarzy. We wrześniu zapraszamy grzybiarzy.
Bliski kontakt z przyrodą Parku Krajobrazowego. Żyją tu dziki, łosie, sarny, zające oraz liczne ptactwo. Wiele z nich można zaobserwować z naszego domu.  

Oferujemy 2, 3, 4 - osobowe pokoje oraz apartament dla max. 6 osób.
Dom ogrzewany poza sezonem.
Posesja jest ogrodzona, posiada bezpłatny parking.
Goście mają możliwość korzystania z internetu, grilla i altanki.

Pokoje mają niezależne wejścia i znajdują się na parterze. Każdy pokój dysponuje niezależną łazienką (kabina prysznicowa, umywalka, WC) oraz posiada na wyposażeniu: TV, radio, lodówka, czajnik elektryczny, sztućce, talerzyki, kubki, stół i szafa.
- Pokój 4 - osobowy ma 21m2. Posiada kanapę dwuosobową i dwa tapczany jednoosobowe.
- Pokoje 2 osobowe mają po 12m2. W kazdym z nich jest łóżko małżeńskie.

Apartament znajduje się na piętrze i posiada dwie sypialnie w każdej jest łóżko małżeńskie i tapczan jednoosobowy ), łazienkę, kuchnię z pełnym wyposażeniem (garnki, zastawa , lodówka , kuchenka gazowa), pokój dzienny z TV SAT i radioodbiornikiem, a także 36-metrowy taras (z własnym grillem), z którego można podziwiać piękną panoramę Zalewu Wiślanego. Za ogrodzeniem gmina wybudowała centrum rekreacyjno-sportowe z kortami, boiskiem i placem zabaw oraz ścieżkami rowerowo - spacerowymi.Wstęp tam jest bezpłatny.

 

W pobliżu są sklepy spożywcze oraz możliwość wykupienia całodziennych posiłków.
 

Ceny w sezonie (01.07-31.08):
Pokoje: 60 zł od osoby.
Apartament (max. 6 osób): 360 zł

Ceny poza sezonem (01.05-30.06 oraz 01.09-30.09):
Pokoje: 50 zł od osoby.
Apartament (max. 6 osób): 300 zł

 


Stronę odwiedzono: 12836 razy